dichotómia 3.

0 hlasov

ako si predstavuješ v praxi vetu: mali by sme niečo vymyslieť?
chcel by som sa naučiť zoznámiť sa na ulici s hocikým, tak aby ma hneď mal rád. musíš vedieť ako oslavovať pád berlínskeho múru. zjavujú sa ti červené hviezdy pred očami? ako mladý chumaj s logickým myslením, by si mal vedieť, že áno. tvoje vtipy sú smeti, kradneš ich z káčera donalda z roku 97. tvoje sú okopírované z článku ako žartuje mladá žena. preto, keď prídeme my dvaja do baru, tak ja sedím obklopený ženami a ty malými deťmi? mal by si písať lacné horory. bol by si slávny ako manitou. mohol by som každý deň jesť utopencov. to je jedlo oldtimerov. spomalil sa mi pulz až tak, že v týchto chvíľach nestarnem. cítim sa, ako by som nemal múdrych kamarátov. máš mňa. ty tiež nie si múdry, potrebujem niekoho, tak úžasného ako som ja. obliekaš si oblek, aby sme verili, že nie si narkoman. objednávaš si pizzu s bulharským prízvukom, preto vždy dostaneš posypanú šušňami. máš vyžehlené v hlave? máš pocit, že som si vyžehlil hlavu?

žiješ príliš hnilo, pripomínaš mŕtve telo
ty si taký harvepino, že by si nedokázal prepadnúť ani 5 ročného chlapca. bicepsy posiluješ s jednokilovými činkami, po desiatich zdvihoch si zadýchaný, ako keby si behal maratón. práve preto si idiot. idiot je tvoje alterego. nemám alterego. máš altergo, len o tom nevieš, lebo ťa núti čuchať cudzím chlapom zadky ako pes a potom to vytesňuješ z pamäte. idem na poštu. nezomri po ceste. viem, že sa ti budú podlamovať kolená. je to na fraktúru. tvoje telo je také slabé, že po párty potrebuješ tri dni, aby si vytriezvel. bojí sa ťa len petržlen. v noci sa ti došťáva podvedomie. chodíš cvičiť a svaly sa ti aj tak zmršťujú. si starý, stredoveký kráľ.

sám seba, sám teba, sám, keď treba
vieš, že je nový seriál knight rider? to musí byť pekné hovno. keď sa dáš na hovno, tak nikdy nebudeš sám. objíme ťa dvadsať ľudí, budú hrať na gitarách a usmievať sa. všetci sú tak nudní, ako keby boli tlstí, aj tí, čo nie sú tlstí. najväčšia zábava pre nich je, keď niekto zhodí pekáč s kačicou na zem a povie: to je jedno, žereme zo zeme!

vrana k vrane padá?
na tričku máš recept na kung pao, myslíš si, že naň zbalíš aziatku. raz si chodil s dievčaťom, čo malo miesto zubov malé cesnaky. mala príjemný dych, miloval som ju. mám pre teba darček, pretože ťa mám rád. dúfam, že predtým nebol živý. nebol, bol odjakživa mŕtvy, zobral som ho bezdomovcovi. nechávaš sa disciplinovať od partnerky na kamarátsky sex. máš rád gay bukake, ale inak si hetero. nemáš doma lepidlo na drevo? použi svoje semeno, tvoja frajerka mi hovorila, že si jej raz prilepil nohy k sebe, ale jej to vôbec nevadilo, mohla plávať ako morská panna. rastú ti chlpy z nosa a z uší, lebo máš 85 rokov a usporiadaný život, s koloniálnou manželkou si vymieňate navzájom ortopedické vložky a plienky, s inými pármi chodíte počúvať rádio a diskutujete o výhodných investíciách.

e,
na tvojej planéte sa všetci len sťažujú. pretože sa nemôžu venovať zberu stalagnitov. pamätám si doby, keď sa smiali. aj vracali? začali poskakovať a vrážať do seba, ako im z toho preplo. jeden si od smiechu vypichol oko ako v mortal kombate.

ako sa vieme mať
čo robíš? píšem mail. komu? to je súkromné. hitlerovi? stalinovi. to musím hneď oznámiť goebbelsovi. čo máš nové? mám nervy na tvoje pridrbané otázky, lebo som 5 dní doma medzi štyrmi stenami, čiže čo môžem mať nové? mal by si ísť na výlet do južného talianska. čo robíš? honím si iba tak pri konverzáciách s ľuďmi. pod tvojou posteľou sa otvára cesta do pekla.

pleť s konzistenciu mrkvového šalátu

aké máš plány na január? kúpiť si jaguár. vkladáš si do zadku centové mince, dúfaš, že vysereš auto. a máš naňho? nie. a sme doma. stále sme len doma, všetko je len o peniazoch. a o nárokoch, keby nás bavilo hrať sa vonku s blatom, tak nie je problém. ak si chudobný, tak choď robiť. to sa nedá, kolegyne sú jebnuté hitlerky. menia sa na jazvečíkov, ktorí vedia umývať okná. volali mi, že som vyhral bambusové ponožky. som múdry, lebo skutočné šťastie pramení z iných hodnôt ako sú peniaze, uisťujú ma o tom ľudia každý deň, keď si chodia po radu ako žiť. mal by si to spoplatniť. a načo? aby boli ešte nešťastnejší?

uhryznúť tváre oknom
kiež by bol každý taký vyspelý, že by som mu nemusel dávať rady. budeš doma? asi áno. keď sa ťa niekto spýta na meno, odpovieš Asi Erik. chcel by som byť vyšetrovateľom. to ale musíš vidieť veľa mŕtvol, nejaké možno urobiť. to nie je ako keď ťa poštípe komár, si nahulený a cítiš to kvôli tomu viac. musím si kúpiť plavecké štuple do uší, aby ma neboleli, byť policajtom je oproti tomu nič. mohol by si sa utopiť v tom čaji, čo si si uvaril. nejde to, je dvojdecový. tak prinesiem chilli papričku, budeš ju musieť zožrať samotnú. budeme sa na teba pozerať, budeme sa smiať na tom, ako ti vybuchuje tvár.

9.
nepôjdeme na výstavu diamantov? iba ak si môžem nejaký odniesť. to by ti muselo okolo domu obiehať stádo divých tiav. asi by som sa nasral. pôjdeš na interbueauty? mal by si, možno ti v niektorom stánku pomôžu so vzhľadom. cestou domov sa zastavím na pumpe a dám si nejaký benzín, strašne mi to pomáha. funguješ na výbuchy. pôjdeme sa pozrieť na nový pavilón opíc? určite áno, bol som sa minule pýtať, či už nie je otvorené.

je vkus individuálnou bariérou?
je všeobecne známe, že môj vkus je vyberavý. preto nosíš ružové pólo a lacoste tenisky ako 90% blbečkov vo veku 16-18? v lete nosíš miesto plaviek tesco igelitku. frajerka tvojho brata nosí topánky na 30 centimetrovej platforme, vnucuje ich celej vašej rodine. to je pravda, pozve nás na večeru a na stole sú samé topánky. ja si vždy naberiem bubliny.

?
a, takýto lacný rozhovor si strč za klobúky.
b, obdivuhodné je iba, keď nepoužívaš jazyk a vyjadruješ sa kreslením fraktálov.
c, pseudointelektuálne filozohovnové reči.
d, ľudia píšu o svojich zvieratkách, myslia si, že to dojme.

Poslať nový komentár

Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.