Rozširovanie autorskej základne

Na odblokovanie novej registrácie a na odoslanie pozvánky na membránu je potrebný súhlas aspoň troch z týchto používateľov a používateľky: Boris Lillov, CrawlingChaos, dazda, Hasdrubal, James Juyce, posledny, Richard Miške

 

 

tvorite klubovu, alebo literarnu stranku ?

Po, 15. 08. 11 - 16:33 ad Rozširovanie autorskej základne | Gnaag (bez overenia)

už som to urobil, akurát som si musel vymyslieť nový email aj nový nick, teda vymyslel som si pre zmenu svoje civilné meno. Ako dlho zhruba trvá, kým sa dozviem, či som sa dostal dnu?

Obrázok používateľa James Juyce
Po, 15. 08. 11 - 13:55 ad Rozširovanie autorskej základne | James Juyce

najlepsie bude este raz sa zaregistrovat aj s ukazkou diela

Po, 15. 08. 11 - 13:44 ad Rozširovanie autorskej základne | Gnaag (bez overenia)

Ja mám iba otázku, ak som nepriložil k registrácii ukážkový text, mám ho poslať. To, že sa na základe neho bude posudzovať moja žiadosť som sa dozvedel až následne. Keďže manuály nečítam.

Obrázok používateľa CrawlingChaos
Št, 16. 12. 10 - 12:39 ad Rozširovanie autorskej základne | CrawlingChaos

uzivatel Richard Miske 16. 12. opustil rozsirovanie autorskej zakladne

Obrázok používateľa James Juyce
Ne, 06. 12. 09 - 13:38 ad Rozširovanie autorskej základne | James Juyce

hej, ale mena z pochopitelnych dovodov uvadzat nebudem

Št, 29. 10. 09 - 02:18 ad Rozširovanie autorskej základne | posledny

Mne to pride,ze robis zbytocne z komara somara...Nemozem si pomoct

Obrázok používateľa CrawlingChaos
Št, 29. 10. 09 - 11:17 ad Rozširovanie autorskej základne | CrawlingChaos

vycitka ex post, vlastne ked sa stav zlepsil

tvoja vycitka je, ze to nebolo dost svizne a k tomu nemam co povedat, tempo ostane rovnake aj nadalej

Obrázok používateľa hal
Št, 29. 10. 09 - 10:22 ad Rozširovanie autorskej základne | hal

ta cast je o - rovnocennom pristupe k informaciam

 

na pozvanke mamv podpise


Tešia sa na teba zakladajúci členovia a členka Membrány:
a vymenovanych 8 ludi, nic tam nehovori o tom, ze zaklad. člen je aj vyberovy clen - nic to nehovori o systeme vyberu, alebo o tom, ze zakladajuci clenovia su (i nadalej) zodpovedni za vyber, ani o tom preco je vas teraz 7 ... ale ako hovori posledny-  je to uz z komara somar  a moja povodna vytka sa tyka lepsej komunikacie voci uzivatelovi, nie vasej organizacnej struktury - to  je mi sumafuk (toto hovorim v zmysle, nepotrebuje odpovede na strednu cast komentu, z mojho pohladu je diskusia k danemu topic - u  - lepsej urovni oznamov -  z mojej strany ukoncena)

 

 

Obrázok používateľa James Juyce
Št, 29. 10. 09 - 01:20 ad Rozširovanie autorskej základne | James Juyce

tomuto teda vobec nerozumiem:

keci o tom - co vedela vybrana vacsina - ako ja - oproti ludom  z vnutra, ktori mali tuto informaciu mozno uz skor - si prosim ta nechaj - nechce sa mi dnes rozculovat -

 

v prislusnej casti som hovoril o tom, ze ludia, ktori sa hlasia o vstup z vlastnej iniciativy, nemusia poznat identitu registratorov, naopak ludia, ktorym bola zaslana pozvanka, by ich poznat mali, mimochodom, nemala si na pozvanke uvedene mena ludi, ktori ta pozyvaju? ja si pamatam, ze v navrhu pozvanky tam tie mena figurovali

Obrázok používateľa hal
St, 28. 10. 09 - 23:34 ad Rozširovanie autorskej základne | hal

moja reakcia nad je k jj prispevku o anonymnych servroch, plus su tam uvedene priklady, s ktorymi som sa stretla ... nereagovala som nijak na membranu a nemam zaujem o nic z toho, co si tu menoval...

Obrázok používateľa CrawlingChaos
St, 28. 10. 09 - 23:18 ad Rozširovanie autorskej základne | CrawlingChaos

nechapem, ako mozes byt prekvapena, ze existuje niekto, kto sa bavi o pozvankach, a kto schvaluje registracie, ked je ocividne, ze jak pozvanky, tak podmienene registracie tu su a ze nepadaju z neba

v nasej pozvanke je podpis tiez

akurat nemame taketo sofistikovame struktury, redakciu nemame, sefredaktora nemame, grafika nemame, administrator je asi tak nejak zrejme kto je a nie je to az take podstatne, takze je tam plochy zoznam ludi, ktori to specifikovali a realizovali a ktori za teba rucia

co sa tyka prislusnej diskusie... rad by som to zverejnil, ale nie je zatial jednoduco mozne oddelit opravnenie hlasovat od opravnenia prezerat obsah a ako som pisal, som lenivy... takze bohuzial

edit: mozno dakedy

Obrázok používateľa hal
St, 28. 10. 09 - 23:08 ad Rozširovanie autorskej základne | hal

keci o tom - co vedela vybrana vacsina - ako ja - oproti ludom  z vnutra, ktori mali tuto informaciu mozno uz skor - si prosim ta nechaj - nechce sa mi dnes rozculovat -

 

co sa tyka tychto stranok o ktorych hovoris vyssie - som iba v dvoch  lit. diskusnych kluboch (ani jeden slovensky) do oboch na "pozvanky" v prvom pripade to bolo na odporucenie jedneho redaktora - ktori za mna rucil - :) ale mala som 3 mesiace skusobku - po ktorej sa ku mne vyjadrovali (anonymne) ostatni, v druhom pripade to bolo na pozvanku vacsiny - ale v oboch pripadoch som dostala jak uvodny mail - kde bolo meno administratora, grafika, sefredaktora (alebo redaktorov) stranky, ktory maju vyssi hlas a  na ktorych sa mam pripadne obratit - tak pristup k diskusii preco ma prijali -  nerobili sa s tym nejake tajnosti... pretoze jedna vec je, ze autor akceptuje pozvanku - druha vec je - aby tu ostal - kvalitni autori si predsa  taktiez vyberaju... a anonymna komisia je predsa len dost minusovy bod

Obrázok používateľa James Juyce
St, 28. 10. 09 - 22:32 ad Rozširovanie autorskej základne | James Juyce

tiez povazujem za chybu, ze sa to nezverejnilo hned, hoci na druhej strane identita registratorov nie je znama na viacerych podobnych strankach, system je postaveny na zaujme adepta o vstup a na jeho ochote nechat posudit svoju tvorbu anonymnymi registratormi, tym, ze ma zaujem registrovat sa aj bez toho, aby poznal identituregistratorov, dava najavo, ze akceptuje tento system, iny pripad si ty a vacsina uzivatelov, ktori dostali pozvanky na zaklade hlasovania registratorov - ludia vo vnutri pokojne mohli mat tuto informaciu uz skor

Obrázok používateľa CrawlingChaos
St, 28. 10. 09 - 23:26 ad Rozširovanie autorskej základne | CrawlingChaos

aj aj, nenazval by som to generacia, ale samozrejme snaha dat priestor na prezentaciu tu je, rovnako ako dat priestor pre diskusiu, kritiku, nazory a nejake bookmarky (odkazy)

ale asi som nepovedal nic viac, nez co je uvedene na hlavnej stranke v motte

Obrázok používateľa James Juyce
St, 28. 10. 09 - 23:09 ad Rozširovanie autorskej základne | James Juyce

ty sa domnievas, ze autori/ky, ktori/e uz maju nieco za sebou, resp. zvladli aspon zakladne formalne poziadavky, nepotrebuju kritiku/spatnu vazbu? zmyslom stranky je - podla mna - kritizovat a viest diskusiu na uz istej urovni

neprijimame novacikov typu laska/paska atp., kazdy - podla nas - zaujimavy-a/nadejny-a autor/ka ma vsak u nas dvere otvorene

Obrázok používateľa hal
St, 28. 10. 09 - 23:24 ad Rozširovanie autorskej základne | hal

uprimne... (moj sukromny nazor mimo temu) v istom stadiu je kritika uz autorovi ukradnuta, clovek ktory pise dlhsie si musi vybudovat vlastneho "sebakritika" a nesmie pocuvat tych druhych - inak sa toci v kruhu

 

žiak by sa mal stat ucitelom a potom, by ho mal raz predcit ...

Obrázok používateľa andrej
St, 28. 10. 09 - 23:09 ad Rozširovanie autorskej základne | andrej

o, ani nevies, ako sa mylis.

kritiky su vzdy prinosom aj pre velmi skusenych autorov. a nejde vzdy iba o kritiky, ved sa da o diele polemizovat, zvazovat interpretacie, menit nazory. o tom je publikacia. nie? mysliet si, ze kritika je "nutna" (dost hanlivy privlastok pre nu) len pre novacikov mi pride vcelku uzkoprse...myslim, ze kritika ma vzdy pevne miesto v akychkolvek kruhoch

Obrázok používateľa hal
St, 28. 10. 09 - 22:58 ad Rozširovanie autorskej základne | hal

je iba jedna vec, ktora ma zaujima - ak teda neprijmate novacikov, kritiky, nie su nutne.. aky je ucel tejto stranky - chces nieco ako prezentacnu vec, kde budu rozne prispevky ludi ktorych ste vybrali a sice je to ukazka sl. generaciu the next? alebo je ucel skor diskusny, prispevkovy, naucny, upozornujuci na rozne knihy, techniky, clanky... cosi ako stredna skola pre basnikov? toto mi usetri spustu casu chodenia okolo .. s akym ucelom bola tato stranka zalozena ?

Obrázok používateľa CrawlingChaos
St, 28. 10. 09 - 22:25 ad Rozširovanie autorskej základne | CrawlingChaos

je to moja lenivost, ze som to zverejnil az teraz, ostatni to navrhovali uz pred casom

ale myslel som si, ze existencia komisie je zjavna z textu "Registracia je podmienena ukazkou tvorby"

ale pytaj sa ak ta nieco zaujima, nie, vyhadzovat sa nevyhadzuje, toto je zatial jedina struktura

Obrázok používateľa hal
St, 28. 10. 09 - 22:11 ad Rozširovanie autorskej základne | hal

chcela som len informacie. po troch, ci styroch mesiacoch sa dozviem, ze tu existuje nejaka organizacna (nechcela som to nazvat vyberova komisia) struktura .. nevadi mi to .. ale odrazu mam pocit, co este neviem? nechcem sa po troch mesiacoch dozvediet napr. (tato komisia ma pravo vyhadzovat, alebo mazat prispevky vtedy a vtedy), nechcem sa to dozvedat nahodne niekde dole v autoroch s poznamkou - ak by to niekoho - dodatocne zaujimalo

 

je cudne, chciet informacie o servery, kde publikujem?

Obrázok používateľa James Juyce
St, 28. 10. 09 - 20:11 ad Rozširovanie autorskej základne | James Juyce

usilujeme sa vytvorit stranku, na ktorej by participovali ludia, ktori su podla nasho "kluboveho" nazoru svojou tvorbou zaujimavi, nechceli sme sem pustit laska-paskarov, v com konkretne vidis problem?

Obrázok používateľa hal
St, 28. 10. 09 - 19:20 ad Rozširovanie autorskej základne | hal

nie.. Nazory  na literaturu su subjektivne.. literaturu do toho netahaj..

Obrázok používateľa Boris Lilov
St, 28. 10. 09 - 19:17 ad Rozširovanie autorskej základne | Boris Lilov

myslím, že literatúra je vec skôr subjektívna, a neprišli sme na žiaden lepší spôsob, ako z membrany neurobiť príliš otvorenú či príliš uzavretú stránku... čiže áno, demokracia pre všeľudové masy sa tu asi nekoná

Obrázok používateľa hal
St, 28. 10. 09 - 19:28 ad Rozširovanie autorskej základne | hal

to je mi jedno. tvoja stranka. vase rozhodnutie. kto bol moj santaklaus?

Obrázok používateľa CrawlingChaos
St, 28. 10. 09 - 19:12 ad Rozširovanie autorskej základne | CrawlingChaos

to nie je novinka, takto to funguje od pociatku, iba som zverejnil, kto sa o to stara, lebo to mohlo niekoho zaujimat

aj tebe asi prisla nejaka pozvanka, kto si myslis, ze ti ju poslal, santa klaus?

Obrázok používateľa hal
St, 28. 10. 09 - 18:55 ad Rozširovanie autorskej základne | hal

nemali by sa taketo novinky zobrazovat na uvodnej stranke? alebo aspon docasne?

Poslať nový komentár

Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.